+90 212 511 10 74 - 75
  info@zadegangrup.com
TR
EN
Seaderm, Radix Pharma güvencesiyle ile Türk tüketicisiyle buluştu

Deniz yosununun özellikleriyle denizin yaşam gücü etkilerini içinde barındıran, Fransa ve Belçika'nın ünlü dermokozmetik markası Seaderm, Radix Pharma güvencesiyle ile Türk tüketicisiyle buluştu. Radix Pharma'nın distribütörlüğü ile Türkiye dermokozmetik sektöründe yerini alan Seaderm lansmanında, pazar için planladığı yeniliklerden ve ilerleme süreci hakkında da bilgi verildi. Yüksek konsantrasyonda bulunan mineraller ve oligo-elementlerini içeren Seaderm serisinin yaratıcısı Eczacı Andre Masy, 12 Ocak 2012'de Belçika Konsolosluğu'nda düzenlenen basın lansmanında ürünleri tanıttı. Seaderm'in denizin yaşam gücünü gözler önüne seren ürünleri düzenlenen lansmanda uygulamalı olarak tanıtıldı. Kozmetoloji, sahne ve sinema sanatları eğitimi alan Ayşenur Yazıcı'nın sunuculuğunu üstlendiği, Belçika Konsolosluğu'nun muhteşem atmosferinde gerçekleştirilen lansmanın açılış konuşmasını Radix Pharma Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Özgür Özdemir yaptı. Radix Pharma'nın Türkiye'nin yaklaşık yüzde 70'ine hitap eden genç bir şirket olduğunu belirten Özdemir sözlerine şöyle devam etti: 'Bizler piyasaya sürdüğümüz her ürünü çok uzun bir süreçte değerlendirip en iyisini seçmeye gayret ediyoruz. Bu seçimlerle de diğer markaların karşılamakta eksik kaldığı ürünleri tercih ederek sektörün gelişimine yüksek katkı sağlıyoruz.'

Markalarının felsefesinin 'Cildiniz için denizden gelen sağlık' olduğunu vurgulayan Seaderm İletişim ve Pazarlama Müdürü Andre Masy ise Seaderm bakım ürünlerinin minerallerle geliştirilmiş ve yüksek oranda aktif deniz bileşenleriyle konsantre edildiğini söyledi. Masy, Seaderm ürünlerinin yumuşak, hassas dokulu olduğunu, dermotolojik olarak test edildiğini ve patentli içeriklere sahip olduğunu söyledi.

'Cildiniz için en iyi deniz'sloganı ile Türkiye dermokozmetik sektöründe yerini alan Seaderm, sektöre emin adımlarla girerek kendi tecrübe ve marka gücünü Türkiye'de de tanıtmanın keyfini yaşıyor.

Deniz mineralleri içeren Seaderm ürünleri ile yapacağınız cilt ve vücut bakımları sonunda ulaşacağınız benzersiz sonucun farklılığını yaşayın!

Kaynak: otcplus.com.tr