+90 212 511 10 74 - 75
  info@zadegangrup.com
TR
EN
Babe yeni cilt bakım ürünleri ile akneye son

Yeniliklerin markası Babé'dermokozmetik sektöründe farklılık yaratacak yeni ürün grubu STOP AKN cilt bakım serisini tüketicilerin beğenisine sundu.
Yeniliklerin markası Babé, sağlıklı ve etkili cilt bakımı için kendi Laboratuarları'nda geliştirdiği STOP AKN cilt bakım serisini düzenlediği toplantı ile tanıttı. Etkili formüler yapısı ve cildin her ihtiyacına cevap veren ürün çeşitliliği ile dikkat çeken Babe STOP AKN serisi, cilt sağlığına önem verenler için özel bir seçenek olarak sunuluyor.
Altı farklı ürün çeşidi ile seçkin eczanelerde yerini alan ürünlerin en önemli özelliği hassas ve akneli ciltler için ideal bakım sunması. Temizleme Jeli, Sıkılaştırıcı Tonik Losyon, Sebum Dengeleyici Ve Nemlendirici Krem, Eksfoliating Krem, Sebum Dengeleyici Maske ve Leke Kurutucu Stik'ten oluşan seri akne problemine karşı etkili sonuç veriyor. STOP AKN Serisi temizleme, bakım ve arındırmadan oluşan üç farklı kullanım şekli ile tüketicilere sunulacak.
Patentli İçeriği İle Etkili Sonuç
Babe laboratuarlarında kanıtlanmış %90'a varan olumlu sonuçları dikkat çeken STOP AKN bakım serisi, patentli aktif madde (cytobiol berdane Zinc Pca, Bardane Biotin) ve diğer içeriklerle desteklenmiş formüllerden oluşan içeriği ile yağlı ve akneli ciltlerin tam bakımını sağlıyor.
Toplantıda konuşan Optimer Sağlık Genel Müdürü Kamber Çal, Babe'nin yüz, vücut, güneş koruma ve saç bakım grubundan oluşan dört kategoride 42 çeşit ürünü bulunuyor. STOP AKN Serisi ile ürün çeşitliliğimizi artırdık. Yeni ürünlerimiz ile kullanıcılar cilt bakımında istedikleri etkili sonucu elde edebilecek dedi.
Hedeflerinin Türkiye'de beş yıl içinde en çok tercih edilen üç dermokozmetik markasından biri olmak olduğunu belirten Kamber Çal, Babe ile bu hedefe ulaşacağımıza yürekten inandık. İş ahlakı ve eczacılık mesleği ilkeleri ışığında çalışarak belirlediğimiz hedefe daha önce ulaşma başarısını gösterdik. Geçen dört yıl içinde dermokozmetik sektöründe ulaştığımız saygın noktayı ilk günkü heyecanımızı korumamıza borçluyuz ifadesini kullandı.

Kaynak: www.ortadogugazetesi.net