+90 212 511 10 74 - 75
  info@zadegangrup.com
TR
EN
Babe Pediatri ürünleri ile artık çocukların cildi de sorunsuz

Avrupa'nın ünlü dermokozmetik markası Babe, bebekler ve çocuklar için özel olarak geliştirilen Babe Pediatri serisini, The Marmara Otel'de gerçekleştirdiği toplantıyla basın mensuplarının ve eczacıların ilgisine sundu. Dermokozmetik sektöründeki yenilikleri hız kesmeden devam eden Optimer-Babe'nin, Babe Pediatri Serisi uzun labaratuar çalışmaları sonucunda oluşturulan 3 farklı ürün grubundan oluşuyor. Özel olarak gerçekleştirilen bu ürünler 0-15 yaş arası çocukların her türlü cilt bakımına ve sorununa cevap veriyor.
Toplantıda söz alan Optimer Sağlık Ürünleri Genel Müdürü Ecz. Kamber Çal, her anlamda hassas bir bakıma ihtiyaç duyan bebeklerin ve çocukların cilt sağlığı için bu ürün grubunun önemine vurgu yaptı. Çal; 'Elimize uyguladığımız kremlerle, yüzümüze uyguladığımız kremlerin bile farklı özelliklere sahip olduğu günümüzde bebek ve çocuklarımızın cilt bakımı ve sağlığı için, onlara özel olarak üretilmiş, doğal ürünlere ihtiyacımız var. Biz Optimer Sağlık Ürünleri olarak dermokozmetik sektöründeki sürekli yeniliklerin öncüsü olduk'dedi.
Toplantıya İspanya'dan katılan Babe İspanya Genel Müdürü Jaime Martin Cortes, Türk eczacılarına ve uzmanlara çocuk cildi hakkında yaptıkları çalışmaları aktardı. Babe olarak birikimlerimizi paylaşmak her zaman ana felsefemizdir. İddia ediyorum biz, çocuklar için en hassas, en doğal ve en etkili ürünleri geliştirdik.
Çünkü bizim de çocuklarımız var dedi. Babe Araştırma Geliştirme Yenileme Departman Müdürü Pascual Cuadrada Escamilla; Çocukluk Çağındaki Cilt Problemleri başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. Babe Pediatri Grubu, çocukların genel hijyen ve bakımları için Günlük Bakım Ürünleri, çeşitli cilt problemlerinin tedavisinde etkili Özel Bakım Ürünleri ve Güneşe Karşı Koruma Ürünleri olmak üzere 3 ana gruptan oluşan toplam 11 farklı ürüne sahip. Babe Pediatri Gurubu ürünleri yetkili eczanelerde bulunuyor.

Kaynak: www.ortadogugazetesi.net