+90 212 511 10 74 - 75
  info@zadegangrup.com
TR
EN
BABE EĞİTİM SEMİNERLERİ TÜM TÜRKİYE’DE DEVAM EDİYOR

Eğitim çalışmalarını aralıksız sürdüren Optimer Sağlık Babe Eğitim Akademisi geçtiğimiz ay, İstanbul, Bursa, Diyarbakır, Van, Samsun ve Çorlu'daydı.

Optimer Sağlık; eczacılık deontolojisinden gelen Güven, Kalite ve Fayda Sunma anlayışıyla, her biri kendi alanında lider olan markalarla tüketiciye hizmet vermeyi sürdürüyor. Optimer Sağlık, Babe Laboratorios, Nvey Eco, Seaderm ve Fashion Colore Nature ürünlerini eczaneler aracılığıyla tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Eğitim çalışmalarını aralıksız sürdüren Optimer Sağlık Babe Eğitim Akademisi geçtiğimiz ay, İstanbul, Bursa, Diyarbakır, Van, Samsun ve Çorlu'da bayisi olan eczanelere Babe Yüz ve Güneş Serisi eğitim toplantıları gerçekleştirdi. Eğitimleri veren Optimer Sağlık Eğitim ve Marka Müdürü Esra Koman Kalem, eğitim çalışmalarını dergimize değerlendirdi.

İstanbul toplantısı

İstanbul Anadolu Yakası bölge eczacıları toplantısı Green Park Otel de gerçekleştirildi... Katılan eczanelere eğitim CD'leri hediye edildi. Eğitim toplantıları ile ilgili bilgi veren Optimer Sağlık Eğitim ve Marka Müdürü Esra Koman Kalem, Amacımız eczanelerimizin ürünlerimiz konusunda tam bir bilgiye sahip olması her 6 ayda bir düzenlenecek eğitimler ile eczanelerimizin eğitim açısından bilgi ve yeni bakış açıları kazanmasını sağlayacağız dedi. İstanbul'da Avrupa Yakası'nda da eczacılarla bir araya gelindi.

Bursa

Bursa Ferah Otel'deki toplantıya çok sayıda eczacı katıldı. Marmara Bölgesi'nin gözde şehirlerinden Bursa Eczaneleri dermokozmetik pazarı açısından her geçen gün büyüyor. Esra Koman Kalem, büyüyen bu pazarda özellikle merchandising çalışmaları açısından çok faydalı bilgiler paylaştıklarını söyledi.

Van

Babe Eğitim Akademisi Van da eczanelerine eğitim verdi. Optimer bayisi eczanelerin katıldığı eğitim toplantısına ilgi büyüktü. Eczanede ilaçla ilgilenen teknisyenlere dermokozmetik ürünler hakkında bilgi veren Esra Koman Kalem, Elbette Babe markasını daha iyi biliyorlar ve gelen reçeteleri dermokozmetik ile desteklemek daha kolay olacak dedi.

Trakya Bölgesi

Trakya bölgesi eczaneleri Çorlu'da buluştu. Trakya Bölgesinde yapılan eğitim organizasyonu Optimer Sağlık markalarıyla birlikte eczanelerin ne kadar büyüyebileceği konusunda güzel bir açılım yaptı.

Diyarbakır

Diyarbakır'daki eğitim toplantısı Liluz Otel'de yapıldı. Esra Koman Kalem şunları söyledi: Uzak yollardan gelen eczanelerimizde vardı en iyi karşılık elbette ki Eğitim konusundaki desteğimiz. Diyarbakır bölge eczanelerimiz dermokozmetik pazarını her geçen gün büyüten ve müşterilerine danışmanlık hizmetini gönülden veren bayilerimiz. Her konuda destek vermeye ve bilgilerimizi paylaşmaya hazırız...

Samsun

Samsun Medikent Otel'de düzenlenen Babe Yüz ve Güneş Serisi Eğitimi'ne ilgi büyüktü. Esra Koman Kalem, Samsun bölgesi benim de ilk Babe markasına başladığım dönemlerde çalıştığım bir bölge. Tanıdık yüzler görmek 6-7 yıldır bizimle büyüyen eczanelerimize yeni bakış açıları kazandırmak ayrıca bir keyifti. Katılımcılarımıza verilen eğitim CD lerinde bütün Markalarımızın eğitimleri yanında Merchandising eğitimi de bulunmaktaydı. Paylaştığımız bilgilerin sadece bizde durması değil eczaneye ulaşması bizim için çok önemli' dedi.

Kaynak: otcplus.com.tr